Změna termínu zápisu do ZŠ Stará Huť

26.03.2020 14:11

Zápis do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2020/2021

Zápis žáků do 1. tříd pro školní rok 2020/2021 je přesunut na konec dubna 2020. Podrobnosti o formě zápisu sdělíme včas. Rodiče nejspíš pouze vyplní přihlášku, která bude k dispozici v elektronické podobě. Další informace zveřejníme, případné dotazy zodpovíme v 2. polovině dubna na tel. čísle 732 490 501. Zápis musí proběhnout během měsíce dubna 2020. Na řádný termín se předem hlásit nemusíte.

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje je od pondělí 16. 3. 2020 UZAVŘENA na všech svých pracovištích na dobu neurčitou. Na základě žádosti zákonného zástupce PPP zašle základním školám prostřednictvím datových schránek doporučující posouzení k odkladu školní docházky. Žádost o zaslání doporučujícího posouzení k odkladu školní docházky adresují zákonní zástupci na mailovou adresu pribram@pppsk.cz. V žádosti je nutno uvést jméno a příjmení dítěte, datum narození, adresa bydliště, adresa školy, kde proběhne zápis.

Jakékoliv změny týkajících se provozu PPP SK budou zveřejněny na webových stránkách www.pppstredoceska.cz

Informace k zápisům dětí do prvních tříd základních škol:

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021 (www.msmt.cz). V rámci těchto opatření se správní řízení přeruší do doby vydání doporučení školského poradenského zařízení.

· Mgr. Štěpán Duník, vedoucí pracoviště Příbram

· PPP SK, pracoviště Příbram