Prostor pro vás

Zde můžete vyjádřit své připomínky, návrhy, podněty k chodu naší školky. Případně můžete využít poštovní schránku u vchodu do MŠ. Děkujeme

Napište nám..

vzrostlé stromy na zahradě

Datum: 25.08.2015 | Vložil: Alexandra Foltanovičová

Dobrý den,
ráda bych se informovala, jestli v nedávné době proběhla odborná kontrola možné vnitřní hniloby u vzrostlých stromů na zahradě školky, kdy by mohlo hrozit jejich zřícení při silném větru nebo pod nánosem sněhu.
Děkuji předem za odpověď.
Foltanovičová

Re: vzrostlé stromy na zahradě

Datum: 13.10.2015 | Vložil: Martina Jiráňová

Dobrý den paní Foltanovičová,
včera pan starosta zadal p. Láníkovi, Arbosana, provést ve školce opětovnou kontrolu stromů. Dnes 13. 10. odborná kontrola na školkové zahradě proběhla.
Podle doporučení provede prořez, protože nastala doba vegetačního klidu.
Jiráňová

dotaz

Datum: 07.10.2014 | Vložil: Soukupová

Dobrý den , chtěla bych se zeptat, jestli máte některé volné místo pro dítě ,které by dovršilo věku 3let v lednu 2015 a v lednu by nastoupil do školky ? Děkuji za odpověď a přeji krásný den p.Soukupová

Re: dotaz

Datum: 07.10.2014 | Vložil: pí. Soukupová

Dobrý den pí. Soukupová, místo ve školce bohužel nemáme a přednost by měly děti, které byly u zápisu a nedostaly se a mají trvalé bydliště ve Staré Huti. Určitě přijďte k zápisu, který proběhne v měsíci dubnu.

Týdenní plán činností

Datum: 29.09.2014 | Vložil: Jitka Dvořáková

Hezký den,
vím, že jsme již jednou diskutovali uveřejňování plánů činností na webu. Rozumím tomu, že je z určitých důvodů nechcete tímto způsobem zveřejňovat. Chtěla bych proto poprosit, zda by bylo alespoň možné stručný plán aktivit/činností na daný týden vyvěsit na nástěnce, popř. u jednotlivých tříd. Věřím, že to ocení i ostatní rodiče. Předem děkuji za zvážení mé žádosti.

Re: Týdenní plán činností

Datum: 13.10.2014 | Vložil: Jiráňová, DiS. - vedoucí učitelka

Dobrý den pí. Dvořáková,
od měsíce listopadu bude každá třída informovat rodiče stručně o činnostech dětí na nástěnkách. Bude to měsíční plán, kde bude zahrnuto vždy téma týdne a co se učíme nebo již umíme, včetně grafomotoriky.

Kritérium věku k přijetí

Datum: 16.02.2014 | Vložil: Michaela Štemberová

Dobrý den, chci se zeptat, zda mohu jít letos se synem k zápisu, pokud mu budou tři roky až v listopadu. Děkuji za odpověď.

Re: Kritérium věku k přijetí

Datum: 18.02.2014 | Vložil: Jiráňová Martina, DiS.

Dobrý den pí. Štemberová,
ano, k zápisu přijít můžete.

Zápis dětí do MŠ

Datum: 11.01.2014 | Vložil: Struhárová

Dobrý den, ráda bych se touto cestou zeptala, zdali dojde k avizované změně kritérií pro přijetí dítěte do mateřské školky. Zejména narážím na bod týkající se bonifikace dětí jejichž rodiče jsou v zaměstnaneckém poměru školy a školky, dále na vysokou bonifikaci dítěte, jehož sourozenec navštěvuje ZŠ ve Staré Huti. Děkuji Struhárová

Re: Zápis dětí do MŠ

Datum: 03.02.2014 | Vložil: Jiráňová Martina, DiS.

Dobrý den paní Struhárová,
informace o zápisu na školní rok 2014/15 budou zveřejněny během února 2014. Kritéria k dnešnímu dni prozatím změněna nejsou.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek