Mateřská škola Stará Huť, Karla Čapka 138, 262 02 Stará Huť, okr. Příbram

Web: www.ms-sh.webnode.cz

Pracovnice MŠ

Mgr. Hošťáková Štěpánka - ředitelka Základní a Mateřské školy

Jiráňová Martina, DiS. - vedoucí učitelka, zástupce pro předškolní výchovu, třída Srdíček

Kokštejnová Blanka - učitelka třídy Sluníček

Větrovská Jitka - učitelka třídy Sluníček

Kristýna Kadlecová - učitelka třídy Pastelek

Hartmanová Alena - hospodářská pracovnice

Cihelková Jaroslava - kuchařka

Zámečníková Ilona - školnice

Provoz školky

- provozní doba MŠ je každý pracovní den od 6:30 do 17 hod.

- příchod do MŠ je vymezen na dobu mezi 6:30 - 8:00 hod. Rodiče předávají převlečené a přezuté děti třídní učitelce.

- děti je možné vyzvednout po obědě, tj. mezi 12:00 hod - 12:15 hod, přičemž tuto skutečnost je třeba zapsat do sešitu na chodbě MŠ, nebo po odpolední svačině, tj. od 14:45 hod.

- individuální příchod/odchod je možný po předchozí domluvě s třídní učitelkou. Děti mohou vyzvedávat pouze rodiče nebo osoby k tomuto účelu pověřené na evidenčním listu dítěte.

- Pro děti předškolního věku se vztahuje povinnost nepřetržitě se vzdělávat po dobu 4 hodin (8:00 - 12:00hod). Viz. školní řád.

- doporučujeme věnovat pozornost nástěnce na chodbě MŠ nebo našim webovým stránkám, kde naleznete informace o omezení provozu MŠ, harmonogram dne, informace o připravovaných akcích MŠ apod.

- konzultační hodiny vždy po předchozí domluvě na čísle 736 770 734, vedoucí učitelka Martina Jiráňová, DiS.

na čísle 736 770 734 ,

vedoucí učitelka Martina Jiráňová, DiS.

Klinicka logopedka

Mgr. Jana Kopalová, zdravotní středisko Dobříš